Prielom.

Môj výlet dnes začína na Zbojníckej chate, kde si dám raňajky, kúpim vodu a potom vyrazím na cestu. Idem po modrej smerom na Prielom.
Terén je tu tak ako na Priečnom sedle, veľmi náročný. To znamená šikmú cestu dole, reťaze a dokonca tu bol aj sneh, takže to bolo celkom náročné. Ako môžeš vidieť na tejto fotke:

Avšak dá sa to zvládnuť. Keď to zídem, naskytne sa mi takýto pekný výhľad na pleso:

A tu môžeš vidieť Prielom z druhej strany:

Mením z modrej na zelenú a idem cez poľský hrebeň ďalej. Takto idem dole až k Sliezskemu domu, kde ma chytila extrémna búrka, takže som celý zmokol a mal mokro v botách. Tu je výhľad na Sliezsky dom:

Chvíľu idem po zelenej a potom po žltej až do mesta Vysoké Tatry. Odtiaľ beriem Bolt do Tatranskej Lomnice ku autu a môj výlet sa tu končí.

